Prodej štěrků, písků a kačírků

Naše společnost nabízí prodej písků, štěrků, okrasných kamenů a kačírků. V naší nabídce najdete veškeré drtě a štěrky pro základové desky, štěrkodrtě pro zpevnění cest, štěrky (rýže) pod zámkovou dlažbu. Dále nabízíme kačírky a kamenivo pro betony, dekorační účely, na střechy a filtrace. Písky pro betony, zásypy, dekorační písky, písky pro výstavbu kolbišť, písky do pískovišť, písky a kamenivo pro dopadové plochy dětských hřišť, písky pro provzdušnění zeminy a filtrační písky. Prodej zeminy a mulčovací kůry.

Autodoprava

Potřebujete zakoupený štěrk, písek, kamenivo odvést na Vámi určené místo? Využijte naší dopravy. Možnost dopravy od 1 tuny až do 30 tun.

Zabýváme se rozvozem a dovozem sypkých stavebních materiálů v Plzni a širokém okolí. Dbáme na příznivé ceny a dodržování termínů. Zajistíme pro vás přepravu písku, štěrku, zeminy, odvoz suti a dalších stavebních materiálů. Disponujeme auty od 1 tuny do 30 tun.

Odvoz sutě, likvidace odpadu

Bouráte, stavíte nebo rekonstruujete? Při těchto pracích vzniká mnoho nepotřebného stavebního odpadu. Neváhejte se na nás obrátit. Zajišťujeme odvoz a likvidaci suti v Plzni a okolí. Naložíme suť a stavební odpad na vašem pozemku a posléze vyložíme na místě určeném k likvidaci tohoto odpadu. Množství odpadu k odvozu je neomezené. Dle množství k odvozu využijeme techniku s menší nebo větší kapacitou.

Pronájem kontejnerů, odvoz zeminy suti

Nabízíme k pronájmu kontejnery včetně jejich přistavení v lokalitě Plzeň a blízkém okolí. Kontejnery jsou vhodné zejména pro odvoz suti, odvoz stavebního a domovního odpadu či odpadu ze skladových areálů a jiných prostor.Kontejnery nabízí efektní, rychlý a levný způsob dopravy a přepravy materiálu či odpadu. Kontejnery přistavíme na Vaše místo určení. Následně si kontejnery vyzvedneme a odvezeme.

Prodej zeminy, mulčovací kůry